کاغذ دیواری ارزان

اشتباه رایج مردم امروزه خرید کاغذ دیواری ارزان و معمولا فاقد کیفیت است کاربرد کاغذ دیواری در زیبایی دکوراسیون منزل و تغییر در فضا و جو خانه بر کسی پوشیده نیست ،  دقت در نوع و چیدمان وسایل و ابزار و تزیینات خانه ، دقت در ترکیب رنگ ها ، نوع چیدمان و سبک دکوراسیون منزل ، نورگیری منزل و اطراف از عوامل قابل توجه در انتخاب کاغذ دیواری است . اما در انتخاب کاغذ دیواری فاکتور های مهم دیگری نیز مد نظر است اغلب افراد بدون توجه به کیفیت کار فقط و فقط به مسائل اقتصادی توجه می کنند و خرید کاغذ دیواری ارزان را بر همه چیز ترجیح می دهند .

واضح و بدیهی است کیفیت هر کالا بسیار مهم است و خریدارانی که محصول با دوام می خواهند به آن توجه می کنند اما در انتخاب کاغذ دیواری با ماندگاری بالا این موضوع اهمیتش دو چندان می شود . در این مطلب قصد داریم با مقایسه کاغذ دیواری ارزان و کاغذ دیواری با کیفیت ، سطح آگاهی در خرید کاغذ دیواری ارزان و کاغذ دیواری با کیفیت بالا ببریم ، پس با ما همراه باشید . امروزه به دلیل شرایط اقتصادی و پایین آمدن قدرت خرید مردم همگان به خرید کالایی که تنها ظاهر آن خوب و شکیل باشد و قیمت کمی داشته باشند رو می آورند و این در حالی است که به خیلی از ویژگی های اصلی از جمله کیفیت و ماندگاری کاغذ دیواری دقت نمی کنند و نتیجه خرید کاغذ دیواری ارزان منجر به بسیاری از خسارات مادی هدر رفتن هزینه ، عدم ماندگاری و دیگر آسیب ها خواهد شد .

چرا کاغذ دیواری ارزان نه ؟!

یکی از راه هایی که با آن می توانیم دکوراسیون دیوار در نتیجه در دکوراسیون منزل تغییر ایجاد کنیم ، امروزه انواع کاغذ دیواری ها با انواع طرح و رنگ ها  برای تمام قسمت های منزل از جمله پذیرایی ، اتاق ، سرویس های بهداشتی موجود است اگر بخواهیم کاغذ دیواری هارا بر اساس نوع آن ها دسته بندی کنیم کاغذ دیواری ها به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند :

 • کاغذ دیواری کاغذی ساده
 • کاغذ دیواری پارچه ای ساده
 • کاغذ دیواری های سلولزی
 • کاغذ دیواری های وینیل اکریلیک
 • کاغذ دیواری پارچه ای روکش وینیل اکریلیکی
 • کاغذ دیواری روکش وینیل سخت و خشک
 • کاغذ دیواری برجسته با وکش وینیل سخت و خشک
 • کاغذ دیواری با پوشش الیاف طبیعی
 • کاغذ دیواری با پوشش الیاف مصنوعی
 • کاغذ دیواری با پوشش اکوستیک و عایق صوتی

اما در این میان انتخاب کاغذ دیواری با کیفیت و مرغوب امری بسیار مهم و حائز اهمیت است ، دیگر وقتش است بدانید کاغذ دیواری بی کیفیت چه بلایی سرتان می آورد ؛ می توانیم این موضوع را با بیان ویژگی های کاغذ دیواری با کیفیت ارائه دهیم ؛ کاغذ دیواری با کیفیت دارای ویژگی های زیر می باشد :

 

کاغذ دیواری با کیفیت

چرا کاغذ دیواری با کیفیت :

 1. قابل شستشو بودن :امروزه یکی از رایج ترین نوع کاغذ دیواری ها کاغذ دیواری با روکش وینیل یا PVC است که با دارا بودن این ویژگی امر پاکیزگی را آسان نموده است .
 2. مقاومت در مقابل پارگی یا خراشیدگی : کاغذ دیواری ارزان با خراش پاره می شود و نمای منزل یا محل کارتان را خراب می کند کاغذ دیواری با کیفیت با دارا بودن لایه های پلاستیکی در آن پارگی بیشتر نمی شود . که در کاغذ دیواری ارزان اینگونه نیست .
 3. قابلیت نصب آسان : کاغذ دیواری ارزان در هنگام نصب معمولا کش می آید یا پاره می شود ، ولی کاغذ دیواری با کیفیت در هنگام چسب زنی قوام و استحکام خود را حفظ می کند . و همچنین بعد نصب جای درز ها دیده نمی شود ، و این در حالی است که در کاغذ دیواری ارزان بعد نصب چند درز باقی می ماند .
 4. قابل ترمیم بودن : کاغذ دیواری ارزان در صورت پاره شدن قابل ترمیم نیستند و یا درز از خود باقی می گذارند . اما کاغذ دیواری با کیفیت تنها در اثر برخورد با اشیا بسیار تیز و در اثر برخورد مستقیم پاره شده که قابلیت ترمیم دارند و پس از چسباندن لایه پاره شده درزی بجا نمی گذارند .
 5. قابلیت نصب مجدد
 6. عدم ایجاد حساسیت و آلرژی بدون بو
 7. عدم جذب آلودگی و دود : یکی از مهمترین تفاوت های کاغذ دیواری ارزان نسبت به کاغذ دیواری با کیفیت عدم جذب آلودگی و دود است .
 8. عدم تغییر رنگ کاغذ دیواری در مدت زمان طولانی

درست انتخاب کنید !

تمام این موارد از ویژگی ها و تفاوت های انتخاب کاغذ دیواری مرغوب نسبت به کاغذ دیواری ارزان است . در هنگام خرید به ویژگی های کیفی کاغذ دیواری توجه بفرمایید . جهت ورود به فروشگاه و مشاهده انواع محصولات ما به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

ورود به فروشگاه کاغذ دیواری

Call Now Button
error: انجام این عملیات امکان پذیر نمی باشد