5 نکته در مورد چیدمان منزل کوچک

چیدمان منزل کوچک چگونه باید باشد؟

در این مطلب قصد داریم تا بهترین نکات چیدمان منزل کوچک را شما آموزش دهیم تا بتوانید محیطی گرم و دوست داشتنی برای خود و خانوادتان فراهم کنید

فضا و چیدمان منازل باید راحتی و آرامش را برای افراد خانواده فراهم کند ، چه خانه های کوچک و نقلی و چه خانه های بزرگ .

در خانه های بزرگ به علت وجود فضای زیاد می توان از عناصر مختلفی برای چیدمان بهره برد .

اما چیدمان منزل کوچک باید به گونه ای باشد که علاوه بر اینکه عناصر موجود در خانه به بهترین نحو در کنار هم چیده شوند بلکه با استفاده از نور و رنگ فضای موجود بزرگتر نشان داده شود .

در این مطلب قصد داریم تا بهترین نکات چیدمان را برای خانه نقلی شما آموزش دهیم تا بتوانید محیطی گرم و دوست داشتنی برای خود و خانوادتان فراهم کنید .

1-بهترین نکات برای چیدمان منزل کوچک :

1-1-چیدمان کلی خودتان را تجسم کنید

همیشه قبل از چیدمان سعی کنید هدف خود را از طراحی در نظر بگیرید . چیدمان و استفاده از فضاهای موجود را بر اساس خلق و خویتان تعیین کنید همچنین سعی کنید از روانشناسی شخصیتان برای انتخاب المان های خود استفاده کنید .

2-1-روانشناسی برای انتخاب کاغذ دیواری

جهت بررسی روانشناسی در انتخاب کاغذ دیواری <<با این مطلب>> مراجعه نمایید

3-1-منبع نور را در نظر بگیرید

نور یکی از مهم ترین عنصرها در طراحی منازل است . استفاده مناسب از نور می توان فضا را کوچکتر و یا بزرگتر از حالت واقعی خود نشان دهد . پس در ابتدا به بررسی منبع نور خود بپردازید . میزان اثر گذاری نور طبیعی و نور مصنوعی بر کاغذ دیواری ها متفاوت است . طرح ها و رنگ هایی که نور را منعکس می کنند باعث می شوند فضا بزرگتر از از حد معمول نشان داده شود .

4-1-بهترین رنگ برای چیدمان منزل کوچک

همیشه برای انتخاب رنگ وسایل و چیدمان منزل کوچک خود به رنگ غالب وسایل خود توجه کنید و سپس از رنگ روشن همان سبک رنگی استفاده کنید . استفاده از رنگ های روشن برای کاغذ دیواری باعث می شود فضا بزرگتر و دلباز تر از گذشته به نظر برسد .

5-1-کدام طرح کاغذ دیواری مناسب است ؟

اگر به دنبال استفاده از کاغذ دیواری برای چیدمان منزل کوچک خودتان هستید ؛ بهترین گزینه استفاده از طرح هایی با خطوط عمودی است .

کاغذ دیواری هایی با خطوط عمودی با بلند تر نشان دادن سقف خانه می توانند فضا را بزرگتر تر نشان دهند . اما اگر به دنبال طرح های دیگری برای کاغذ دیواری خود هستید ، سعی کنید از طرح هایی که از عناصر کوچک بهره می برند استفاده کنید تا بتوانند خاصیتی همانند خطوط عمودی ایفا کنند .

برای دریافت مشاوره برای انتخاب بهترین و مناسب ترین کاغذ دیواری می توانید با ما تماس بگیرید و با مشاورین ما در ارتباط باشید